Klachtenregeling
Koenen en Co onderkent het belang van een klachtenregeling om de dienstverlening te verbeteren en waar nodig maatregelen te nemen om procedures, werkwijze, instructies of voorschriften aan te passen.
Niet tevreden?
Indien de uitvoering van onze werkzaamheden naar uw mening niet voldoet aan de daaraan te stellen eisen of u bent niet tevreden over (één van) onze medewerkers, kan dit aanleiding zijn tot een klacht. Wij gaan ervan uit dat u in overleg met de direct betrokkenen heeft gezocht naar een voor beide partijen aanvaardbare oplossing, maar dat dit niet is gelukt. Deze klachtenprocedure voorziet in deze situatie. U kunt uw klacht voorleggen aan het bestuur van Koenen en Co of Koenen en Co Audit & Assurance BV.
Klachtenformulier
U kunt uw klacht aan ons kenbaar maken door ons het klachtenformulier in te vullen of uw klacht schriftelijk te sturen naar:
Koenen en Co, Postbus 1722, 6201 BS Maastricht, ter attentie van Stephan van den Broek. U kunt het uiteraard ook mailen. Als u dit wenst, wordt de klacht geanonimiseerd behandeld en zet het bestuur zich in om de rechtspositie van de klager te beschermen. Wij vragen u vriendelijk om deze wens uitdrukkelijk in het klachtenformulier te vermelden.
Afhandeling
Over uw klacht wordt binnen één week contact met u opgenomen door een lid van het Dagelijks Bestuur. In het behandelingstraject zullen wij zo goed mogelijk proberen te zoeken naar een oplossing die voor beide partijen aanvaardbaar is. Uw klacht wordt desgewenst schriftelijk afgerond in een evaluatierapport. Wij streven er naar uw klacht naar tevredenheid te behandelen.
Verbeteren
Uw klacht kan mede aanleiding zijn om onze dienstverlening te verbeteren en waar nodig maatregelen te treffen om procedures, werkwijzen, instructies of voorschriften aan te passen. Dit leidt uiteindelijk tot een hogere klanttevredenheid.
Assurance-opdrachten
Voor het uitvoeren van assurance-opdrachten heeft Koenen en Co een samenwerkingsovereenkomst gesloten met Koenen en Co Audit & Assurance BV. Indien uw klacht betrekking heeft op de dienstverlening van de onderneming waarmee deze samenwerkingsovereenkomst is gesloten zal Koenen en Co bewaken dat uw klacht zorgvuldig wordt afgehandeld.
PSA beleid & klokkenluidersregeling
Koenen en Co hecht belang aan het voeren van een deugdelijk integriteitsbeleid en heeft daarom een tweetal regelingen voor het omgaan met meldingen van een vermoeden van een misstand, inbreuk op Unierecht of onregelmatigheid.
Allereerst is er het PSA (Psychosociale Arbeidsbelasting) Beleid. Dit beleid ziet toe op het voorkomen en bestrijden van situaties waarin sprake is van ongewenste omgangsvormen zoals seksuele intimidatie, pesten, agressie en geweld, discriminatie, maar ook (dientengevolge) werkdruk/werkstress.